Yeşilyurt su kaçağı tespiti

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Akyüz Tesisat, son teknolojisi ile kapsamlı çalışarak su kaçaklarını noktasal tespit eden cihazlı tesisat firmasıdır. Cihazlar suyun aktığı yeri tespit ederek mevcut kaçağı kamera yardımıyla Su Kaçağı Tespit etmektedir. İstanbul Su Kaçağı Tespiti başta hizmet vermek üzere; Avrupa’nın her yerinden rahatlıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesinde Su kaçağı tespiti, başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Size en yakın ekibimizi aynı gün içerisinde gönderiyoruz; kısa zamanda işlem, uzun vadeli çözüm sunuyoruz Akyüz Tesisat tecrübeleri ve eğitimli ekibine güvenmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağının bulunduğu bölgelerde örnek verecek olursak; evlerde tavandan su damlacıkları dökülür ve banyo, tuvalet gibi yerlerinde su birikintileri meydana gelir. Su kaçağı yüzünden eviniz zarar görebilir kullanılamaz hale gelebilir. Akyüz Tesisat Yeşilyurt mahallesinde oluşacak problemleri de Kırmadan, dökmeden cihazlar ile suyun aktığı yeri tespit ederek mevcut kaçağı kamera yardımıyla Kırmadan Su Kaçağını Tespit etmektedir. Elimizde bulunan cihazlar üç ayrı gruba ayrılmaktadır. Su Kaçaklarını Kırmadan kameralı, bilgisayarlı ve akustik dinleme cihazları ile bulmaktayız aynı gün içerisinde tamirat hizmet veriyor ve gereken tamiratı noktasal tespit ederek sizleri ekstra masraf çıkarmaktan kurtarıyoruz. Kırmadan noktasal kamera tespitimize örnek verecek olursak pimaşlarda tıkanıklıktan oluşan hasar sonuçlarında Su Kaçakları Tespiti kamerayla görüntülenerek bölgedeki hasara göre tadilat yapılmaktadır. Uzun süre müdahale edilmeyen su kaçakları yapıya oldukça zarar verebiliyor bu nedenle vakit kaybetmeden Su Kaçak Tespitini yüksek teknolojimizle güvenli ve Kırma işlemi olmadan tamir ettirmelisiniz.

Kırmadan su kaçağı tespitlerinde kullandığımız Cihazlar;

Termal Kamera:

Temel olarak ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile İç Mekan Su Kaçağı Tespiti, kalorifer tesisatı sıcak suyun geçtiği boruların yerini tespit edebilmesi için kullanılan cihazdır. Termal kamera ile sıcak su tesisatlarının geçtiği alan tespit edilir ardından akustik dinleme cihazımızla gerekli nokta atışıyla denetleme sonucu sağlama alınmaktadır. Böylelikle su sızıntısını noktasal tespit edilmiş olunur. Termal Kamera yüksek kaliteli herhangi bir markaya sahip olsa da değişmeyeceği özelliği yardımcı bir cihaz olmasıdır. Bu cihazla aynı zamanda atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve Pimaş Açma işlemindeki sorunları tespit ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit etmemiz dışında tıkanıklık gibi karşılaştığımız durumlarda çoğunlukla kullandığımız cihazlardan biridir fakat yardımcı görevi olarak kullanılmaktadır.

KIŞ KAMPANYASI

Robotlu - Cihazlı su kaçağı tespiti servis ücreti toplam 150 TL.

Bize buradan ulaşın: 0850 532 3557 | 0533 920 3557

Akustik Dinleme Cihazı:

Su Kaçağı Tespiti için en kapsamlı cihaz Akustik dinleme cihazıdır diyebiliriz. Cihaz Temiz su kaçakları için kullanılır aynı zamanda en hassas verileri dahi net verebilen alettir diğer cihazlardan ayıran özelliği bu olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Bu cihaz; Tüm servis personellerimizin ancak uzun eğitim sonrasında kullanabilmektedir.

Kirli Su Kamerası:

Su kaçağının meydana geldiği kirli su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir hem İç Mekan Su Kaçağı Tespiti hem de Dış Mekan Su Kaçağı Tespiti için kullanılan bir cihazdır. Kirli su kamerası sayesinde el yardımı ve servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kirli su kameramız ile tespit yapılmaktadır. Tespitlerin sonucunda tesisat hataları , boru çatlakları cihazın ekranında görüntülenerek arızalı bölgeye profesyonel şekilde müdahale edilmektedir.

Nem Ölçer:

Sıvı ile temas halinde bulunan mekanların 3 cm kadar derinliğine inebilen nem ölçer cihazı nem seviyesini ölçmek için kullanılır. Su kaçağının bulunduğu mekanın nem değerlerini referans olarak tespit işlemi için destekçi cihazımız olarak kullanmaktayız. Nem ölçer cihazı su kaçağının yerini tam olarak tespit edememektir. Tıpkı termal kamerada olduğu gibi nem ölçer cihazı da yardımcı cihaz olarak kullanılır ve iş yükü azaltılarak problem giderilmektedir.

Eğitim Almayan Ustalar Su Kaçağının Yerini Tespit Edebilir mi?

Su Kaçağı Tespit etme cihazları Kullanmadan tespit yapan ustalar duvarı ya da fayansları kırarak arızalı bölgeyi bulmaya çalışırlar temel sebebi ise su tesisat borularının duvarların içerisinden geçiyor olmasıdır.

Su Kaçağını Firmamız Nasıl Tespit Ediyor?

Ekip çalışanlarımız kırmadan su kaçağını bulma işlemlerini gerçekleştirmek için teknolojik cihazları kullanarak masraf oluşmasını önlemektedir. Ekip çalışanlarımız firmamızın vermiş olduğu eğitim sonrasında cihazları kullanır ve tespit işlemleri sonucunda emin olarak çözmektedir. Tespit edilen bölgede karar verilen tadilat için fiyat çıkarılır onarım aşamasını onayladığınız takdirde işlem gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir