Şirinevler lavabo açma

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabolar tıkanıklığı en fazla yaşanan ve olur olmadık zamanda ortaya çıkan durumlardır. Bunun birçok sebebi olmak üzere;

Lavabo tıkanıklığının büyük çoğunluğu kullanıcılar tarafından meydana geldiği için banyo lavabosu ile mutfak lavabosuna sebep olan tıkanmalarda farklı olur. Banyo lavabosunda en sık tıkanmalar saç, sabun kalıntıları sebebiyken mutfak lavabosunda yemek yağları ve artıkları, deterjan vb. gibi bizden kaynaklı atıklarla Lavabo tıkanıklığı meydana gelmektedir. Lavabo tıkandığında, lavabo açıcı kullanmak yapılan en büyük hatalardan birisidir. Çünkü lavaboya döktüğünüz kimyasallar contaların erimesine ve bu nedenle su sızmasına neden olmaktadır. Firmamız robotlu ve kameralı sistem kullanarak tıkalı olan lavabo giderini açmakta ve açtıktan sonra kamerayla görüntüleme hizmetini vermektedir.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarında kullanacağınız hiçbir yöntem kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma yöntemi kadar etkili olmaz. Kameralı lavabo tıkanıklığı gider açma yöntemi ile lavabo borusunun Pimaş Açma yönteminde olduğu gibi içi kontrol edilir ve lavabo tıkanmasının sebebi kesin olarak belirlendikten sonra Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemi yapılır.

Şirinevler mahallesinde Lavabo Tıkanıklığı Açma, başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Size en yakın ekibimizi aynı gün içerisinde gönderiyoruz; kısa zamanda işlem, uzun vadeli çözüm sunuyoruz Akyüz Tesisat tecrübeleri ve eğitimli ekibine güvenmektedir.

Bize buradan ulaşın: 0850 532 3557 | 0533 920 3557

Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma:

Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmasında lavabo borusunda eğim sorunu belirlendikten sonra, ekip çalışanlarımız size sorun hakkında bilgi verir. Bu tür sorunların çözülebilmesi için lavabo borusunun sökülüp yeniden uygun eğim verilmesi gerekir. Bunun için Akyüz Tesisat onarım profesyonel ekipleri bulunmaktadır. İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma onarım ekiplerimiz özenli bir şekilde çalışma yaparak problemi çözer ve yaptıkları onarımı garanti altına alır.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma:

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemlerinde kullanacağınız hiçbir yöntem Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma yöntemi kadar etkili olmaz. Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma yöntemi ile Şirinevler mahallesinde lavabo altındaki gider borusunun içinden kamera gönderilerek sorun tespit edilir ve lavabo tıkanmasının sebebi kesin olarak belirlendikten sonra Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma yani Pimaş Açma çalışması yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir