Peteklerde ısı problemi

PETEKLERDE ISI PROBLEMİ

Petekler birçok alanda kömür sobalardan daha avantajlıdır çünkü her gün bakım yapmaya gerek yoktur, ısı ayarı yapılabilir ve istediğimiz zaman ısıtma ihtiyacımızı karşılayabilmektedir aynı zamanda sıcaklığı kendiniz kontrol altında tutabilirsiniz. Peteklere her gün bakım yapılmasına ihtiyaç olmadığını belirttik ancak peteklerde ısı problemi de sık karşılaştığımız durumlardan birisidir. En çok karşılaştığımız şikayetlerden birisi petek altlarının soğuk kalmasıdır. Peteklerin içerisinde bulunan sular, zamanla kirlenmekte ve çamura dönüşmektedir.

Çamur kıvamına gelen sular ise peteklerin en alt kısmına yapışarak zamanla çoğalırlar. Çamurlu suyun biriktiği bölgeye sıcak su temas edemez ve böylelikle petekler ısınmıyor demeye başlarız.

KIŞ KAMPANYASI

5 peteğe kadar kimyasal temizlik, kombi filtre bakımı servis ücreti 150 TL.

Bize buradan ulaşın: 0850 532 3557 | 0533 920 3557

Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği Ve Bakımı:

Yerden ısıtma sistemleri her yıl kış aylarına gelmeden önce temizlik işlemi yapılmalıdır. Yerden ısıtma sistemindeki borularda tortulaşma meydana geldiği için bu tür sistemlerde borularda ısı alışverişini ve suyun akışını zorlaştıracak derecede kireçlenme ve çamurlar oluşur. Sistemlerin temizlenmesinde ekip çalışanlarımız bu işi özel makineler ve kimyasallar ile temizliyor xxx mahallesine de hizmet vermektedir.

Yerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinemiz ile temizliyoruz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makine ile yaptığımız için boruların içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Bu işlemi ayrıca kimyasalla yaptırmak isteyen müşterilerimiz için özel kimyasal ile temizlik yapılabiliyor. Bu kimyasal borular içerisinde biriken kireç, sutaşı ve benzeri maddeleri yok eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir