Kanal açma

PİMAŞ AÇMA

Kanal Açma:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemlerinde Kanal açma ve su tıkanmalardan dolayı oluşan Su Kaçakları Tespiti ederek modern teknolojisi ile çözümlüyoruz. Sık sık tıkanan kanalizasyon borularını kameralı sistemle boruların içini görüntüleyerek sorunu gideriyoruz. Günlerce hatta haftalarca süren kanalizasyon ve Rögar açma işlemleri robot modern teknoloji ile dakikalar içerisinde ve Kanal Açma atık su tesisatlarındaki boru içerisindeki çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümlenmektedir.

Özellikle yağmur yağdığında kanal borularında tıkanma daha fazla görülür. Plastik atıklar, çatılardaki tozlar vb. gibi atıkların yağmur yoluyla kanaldaki suya karışır ve tıkanıklar gerçekleşir. Kanal açma robotu ile Kanal Açma işlemi gerçekleştirilir. İşlemden sonra kanal görüntüleme sistemleri çalıştırılarak tıkanıklığın verdiği zararlar analiz edilir ve Su Kaçak Tespiti yapılır. Kanala gönderdiğimiz kameralar içerisinde bulunan veri alıcı özelliği sayesinde borunun içerisini gösterir. Kanal borularında karşılaşılan en büyük hasar göçük yaşanmasıdır. Yapısı plastik malzemeden oluşan kırılgan bir yapıya sahipken, zemini dolgun topraktan oluşturulmuş alanlarda baskıya dayanamayarak kırılma meydana gelir. Toprağın zamanla yerine oturması zamanla kanal borularının birbirinden ayrılmasına ya da çökmesine sebep verir. Bu durumda kanalizasyon suyunun bina içinden taşması kaçınılmazdır, Görüntülü Pimaş Açma sistemin en önemli yanı Su Kaçak Tespitinin sağlıklı şekilde yapılması ve erken müdahaleyle oluşacak zararların önüne geçilebilmesidir.

Bize buradan ulaşın: 0850 532 3557 | 0533 920 3557

Kanal Borularında Yıkama:

İşletmenin kanalizasyon sisteminde değişiklik yapması iş gücü kaybına yol açmaktadır. Bilinçli yaklaşımımızla tüm çalışmalarımızda kazısız teknolojiyi kullanarak, tadilat yapmadan boruların içini yıkamaktayız. Yüksek maliyete gerek kalmadan kalıcı çözümler sunan firmamız kanal borularında yıkama işlemini profesyonel ekipmanlarla yapmaktadır. Geçici çözümler yerine Rartherberger HD 13/100 basınçlı kanal boru yıkama makineleriyle ilk gün ki gibi temizlik imkanı sunmaktadır. Girilmesi zor fosseptik çukurlarının 250 bar basınçlı kanal borularını yıkama hortumu boru çevresinde bulunan inatçı yağları temizler. Atık ürünlerin su tahliye borusundan gönderilerek, boruların çapında daralma meydana gelmektedir. İşletmelere kanalizasyon sistemleri çalışır haldeyken derinlemesine temizlemesini öneriyoruz.

Kullandığımız Mevcut Ekipmanlarımız :

  • Rothenberger R750 Spiralli Kanal Açma Makinesi
  • Rothenberger R600 Kanal Temizleme Makinesi
  • Rothenber HD13/100 Kanalizasyon Yıkama Temizleme ve Yüksek Basınçlı Su Jeti
  • Rigdid KJ1590 Yüksek Basınçlı Su Jeti Motoru Kanal Temizlemek İçin
  • Ridgid SR-20 Boru Yerini Tespit Dedektörü
  • Ridgid 20 metre Micro Drain Kanal Kamerası
  • Ridgid 61 metre Endüstriyel Kanal Kamerası
  • Ridgid 512 hz Sonda
  • Rothenber HD17/190 Trifaze Motorlu Endüstriyel Kanal Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir