Büyükçekmece pimaş açma

PİMAŞ AÇMA

Akyüz Tesisat, son teknolojisi ile kapsamlı Kırmadan Cihazla Pimaş Açma işlemini gerçekleştirir. Kamera yardımıyla Görüntülü Pimaş Açma işlemiyle yapılan çalışma sağlama alınmaktadır. İstanbul Pimaş Açma işlemi profesyonel ekip çalışanlarımız ve cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz. Avrupa’nın her yerinden gider açma sorunları için iletişim sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece ilçesinde Pimaş Açma, başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Size en yakın ekibimizi aynı gün içerisinde gönderiyoruz; kısa zamanda işlem, uzun vadeli çözüm sunuyoruz Akyüz Tesisat tecrübeleri ve eğitimli ekibine güvenmektedir.

Kırmadan Cihazla Pimaş Açma:

Kişisel bakım ve ihtiyaçlarımız için gün içerisinde en çok kullandığımız giderlerin bulunduğu ortamlardan bir kaçı banyo, tuvalet, lavabo onun dışında Rögar ve kanalizasyonda bulunur. Eğitimli ekibimizle kırma işlemi gerçekleştirmeden robot cihazlarımızla, tesisata zarar vermeden İstanbul Pimaş Açma işlemi gerçekleştirilir. Pimaş Açma işleminde Su Kaçakları Tespiti ve görüntüleme işlemiyle arıza ve hasarların yeri tespit edilerek açma işlemi sağlamlaştırılır.

Pimaş Tıkanıklığının Sebepleri:

Gider borularından geçen kirli su gider atıklarının tahliyesinde tıkanma sebeplerinde en büyük etken suda erimeyen yabancı cisimlerin sorumsuz ve bilinçsizce atılmasından kaynaklanır. Örnek verecek olursak Lavabo Tıkanıklığına sebep olan yemek yağları, tuvalete atılan ıslak mendil, rulo halinde atılan peçeteler, tuvalet kağıtları, plastik cisimler atık su borusunu tıkayan cimlerdir. Son teknoloji kamera sistemlerine sahip olan firmamız, gider borularının içini görüntülenerek pimaş açma işlemi ve boruyu tıkayan cisimleri gösterir.

Bize buradan ulaşın: 0850 532 3557 | 0533 920 3557

Görüntülü Pimaş Açma:

İş, ev yerlerinde boruya dökülen sıvıyla, katı atıklar kanalizasyonlarda toplanmaktadır, belli zaman aşımından sonra tıkanmalar meydana gelir ve su geri taşmaya başlar. Akyüz Tesisat Büyükçekmece ilçesinde robot ve kamera kullanarak görüntülü pimaş tıkanıklığı açma işleminin kırmadan gerçekleştirir. Kameralı sistem kullanarak Görüntülü Pimaş Açma işlemini sadece kurumsal firmalar yapabilmektedir. Görüntülü Pimaş Açma cihazlarımız ile kırmadan, dökmeden gider hatlarınızda oluşan tıkanıkları açıyor gider tıkanıkları açıldıktan sonrası kamerayla görüntülenerek tesisat kontrol edilir. Kontrol sonrası gider borularında hasar var ise ekibimiz tarafından bölgesel olarak tespit ediliyor ve kontrol sonrası gider borularında hasar var ise ekibimiz tarafından bölgesel olarak tespit edilerek tadilat yapılıyor.

Kameralı Görüntüleme Cihazı Olmayan Firmalara Güvenmeyin

Pimaş Açma işlemi kamerasız yapılması mümkün olmayan bir işlemdir. Kamerasız yapılan işlerin güvenirliği yoktur yapılan işlemin tekrarı söz konusu olup size ekstra masraf çıkaracaktır. Kameralı görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her firmada bulunmamaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma konusunda araştırma yapıp firmaların hizmetine dikkat ediniz birçok firma gider tıkanıklığının olduğu bölgeyi detaylı bilgi ve tespit edinmeden işlem yapmaktadır. Biz Akyüz Tesisat olarak değerli müşterilerimizi uyarıyoruz.

Pimaş Açma fiyatları:

Pimaş açma işlemi için kullanılan kameralı cihazlar ve tıkanan gideri açma robotları yüksek maliyetli cihazlardır. Bu cihazlara sahip İstanbul’da bir kaç firma bulunmaktadır, Akyüz Tesisat olarak teknolojik Pimaş Açma cihazlarımız tüm ekibimizde bulunmaktadır. Ekip çalışanlarımız belirli eğitim aldıktan sonra cihazları kullanabilmektedir. Akyüz Tesisat robotla tıkanıklık açma için yılların verdiği tecrübe ile kısa sürede sorununuza müdahale etmektedir. Robotla Pimaş Açma hizmeti fiyatımız İstanbul’un tüm ilçelerine sabit fiyattır.

Kanal Açma:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemlerinde Kanal açma ve su tıkanmalardan dolayı oluşan Su Kaçakları Tespiti ederek modern teknolojisi ile çözümlüyoruz. Sık sık tıkanan kanalizasyon borularını kameralı sistemle boruların içini görüntüleyerek sorunu gideriyoruz. Günlerce hatta haftalarca süren kanalizasyon ve Rögar açma işlemleri robot modern teknoloji ile dakikalar içerisinde ve Kanal Açma atık su tesisatlarındaki boru içerisindeki çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümlenmektedir.

Özellikle yağmur yağdığında kanal borularında tıkanma daha fazla görülür. Plastik atıklar, çatılardaki tozlar vb. gibi atıkların yağmur yoluyla kanaldaki suya karışır ve tıkanıklar gerçekleşir. Kanal açma robotu ile Kanal Açma işlemi gerçekleştirilir. İşlemden sonra kanal görüntüleme sistemleri çalıştırılarak tıkanıklığın verdiği zararlar analiz edilir ve Su Kaçak Tespiti yapılır. Kanala gönderdiğimiz kameralar içerisinde bulunan veri alıcı özelliği sayesinde borunun içerisini gösterir. Kanal borularında karşılaşılan en büyük hasar göçük yaşanmasıdır. Yapısı plastik malzemeden oluşan kırılgan bir yapıya sahipken, zemini dolgun topraktan oluşturulmuş alanlarda baskıya dayanamayarak kırılma meydana gelir. Toprağın zamanla yerine oturması zamanla kanal borularının birbirinden ayrılmasına ya da çökmesine sebep verir. Bu durumda kanalizasyon suyunun bina içinden taşması kaçınılmazdır, Görüntülü Pimaş Açma sistemin en önemli yanı Su Kaçak Tespitinin sağlıklı şekilde yapılması ve erken müdahaleyle oluşacak zararların önüne geçilebilmesidir.

Kanal Borularında Yıkama:

İşletmenin kanalizasyon sisteminde değişiklik yapması iş gücü kaybına yol açmaktadır. Bilinçli yaklaşımımızla tüm çalışmalarımızda kazısız teknolojiyi kullanarak, tadilat yapmadan boruların içini yıkamaktayız. Yüksek maliyete gerek kalmadan kalıcı çözümler sunan firmamız kanal borularında yıkama işlemini profesyonel ekipmanlarla yapmaktadır. Geçici çözümler yerine Rartherberger HD 13/100 basınçlı kanal boru yıkama makineleriyle ilk gün ki gibi temizlik imkanı sunmaktadır. Girilmesi zor fosseptik çukurlarının 250 bar basınçlı kanal borularını yıkama hortumu boru çevresinde bulunan inatçı yağları temizler. Atık ürünlerin su tahliye borusundan gönderilerek, boruların çapında daralma meydana gelmektedir. İşletmelere kanalizasyon sistemleri çalışır haldeyken derinlemesine temizlemesini öneriyoruz.

Kullandığımız Mevcut Ekipmanlarımız :

  • Rothenberger R750 Spiralli Kanal Açma Makinesi
  • Rothenberger R600 Kanal Temizleme Makinesi
  • Rothenber HD13/100 Kanalizasyon Yıkama Temizleme ve Yüksek Basınçlı Su Jeti
  • Rigdid KJ1590 Yüksek Basınçlı Su Jeti Motoru Kanal Temizlemek İçin
  • Ridgid SR-20 Boru Yerini Tespit Dedektörü
  • Ridgid 20 metre Micro Drain Kanal Kamerası
  • Ridgid 61 metre Endüstriyel Kanal Kamerası
  • Ridgid 512 hz Sonda
  • Rothenber HD17/190 Trifaze Motorlu Endüstriyel Kanal Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir