Avcılar tuvalet açma

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet giderlerinde tıkanıklık oluşma nedenleri çeşitlidir. Elbette bu gibi durumlarda görüntülü cihazla tuvalet gider tıkanıklığı açan firmaların uygulayacağı yöntemler de farklılık göstermektedir. Tuvalet tıkanıklarının bazı sebepleri ıslak mendil, rulo peçete ve düşürülen eşyalar, hatalı döşenen gider boruları da olmak üzere ortaya çıkabilen durumlardır.

Tuvalet tıkanıklığı için dikkat etmeniz gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk ya da pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz.

Tuvaletin pimaşı tıkandı, gibi bir problemle karşılaşma durumunda kanal borusu açma işlemi yapılmalıdır. Tıkanıklığın sebebi zamanında tespit edilerek açıldığı takdirde kanal borusunda ilerleyen zamanlarda oluşabilecek tüm problemler de önceden bilineceğinden olası sorunların Su Kaçak Tespiti yapılarak önüne geçilmiş olacaktır. Tıkalı gideri açan tesisatçı, kirli su giderinde ne var ne yok görüntüler. Yapılan bu görüntüleme işlemleri, tesisatın sağlığı için önem teşkil etmektedir. Sağlıklı bir tesisat da su kaçağı veya gider tıkanıklığı sorunları yaşanmaz ve tesisat kullanımı işlevselliğini böylelikle korur.

Bize buradan ulaşın: 0850 532 3557 | 0533 920 3557

Avcılar ilçesinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma, başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Size en yakın ekibimizi aynı gün içerisinde gönderiyoruz; kısa zamanda işlem, uzun vadeli çözüm sunuyoruz Akyüz Tesisat tecrübeleri ve eğitimli ekibine güvenmektedir.

Kırmadan Robotla Tuvalet Açma:

Tuvalet giderleri, pimaş boruların eğimsiz olmasından dolayı tıkanır, tuvalet açma için lavabo açıcı kimyasallar kullanmak veya internette yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Akyüz Tesisat çözüm sağladığı robotlu sistemler ile tuvalet borularının içerisinde biriken atıklar parçalanarak kanalizasyona doğru tahliye edilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sırasında kullandığımız robot makine tesisata hiçbir zarar vermemektedir. Tamamen güvenli ve etkili çözüm için robotlu tuvalet açma hizmeti ilk tercihiniz olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir